Druga pobjeda na završnici

Rukometašicama Udarnika pobjeda protiv Zrinskog

Lokomotiva vs Trogir 58 Grega Valančič / kolektiff

Rukometašice Udarnika upisale su drugu pobjedu na Završnici prvenstva Hrvatske koja se održava u Poreču. Nakon jučerašnje pobjede protiv Trogira 58 i poraza od Lokomotive, Kurilovčanke su u prvom susretu današnjeg dana bile uspješnije od čakovečkog Zrinskog. Udarnik je slavio s 18:16-

Iako su na ulasku u 29. minutu imale tri gola zaostatka (11:14), serijom 7:2 rukometašice Udarnika došle su do druge pobjede do koje ih je s pet golova predvodila Leona Lilić. Tri gola postigla je Leonarda Burić, po dva Lana Konjar,

Lara Bošković, Petra Gudelj, Tena Markov i Luna Gojak.
Posljednju utakmicu grupne faze rukometašice Udarnika imaju od 18,15 protiv vršnjakinja Zeline.