3.HNL-SREDIŠTE: Remi Vrbovca i Zagorca

Hoić poništio Colarića
v-z1

Desetoplasirani Vrbovec i lider Zagorec u odličnoj su utakmici na Gradskom stadionu u Vrbovcu podijelili po bod- susret je završio rezultatom 1-1.

Poveo je domaćin pogotkom Domagoj Colarić glavom već u 8. minuti, nakon slobodnog udarca s 40-tak metara. Nakon toga uslijedile su dvije stopostotne šanse Zagoraca (Hoić u 12. i Bračević u 30. minuti), koje je suvereno otklonio domaći vratar Zrinščak. Ipak, Hoić je u 37. minuti s oko 18 metara zatresao domaću mrežu, uz samu desnu vratnicu, za konačnih 1-1.

U nastavku susreta Zagorec je ozbiljno prijetio u četiri navrata, a gol-šansu za pobjedu domaćina u 89. minuti imao je Josip Colarić, nakon lijepe asistencije Trošića, ali je njegov udarac malo iskosa završio tik iznad gostujućeg gola.

S obzirom na to da Biškup na raspolaganju nema kompletan sastav, bod protiv vodeće momčadi treće lige je dobar rezultat za Vrbovčane, koji su i u ovaj susret istrčali debelo načeti ozljedama.