Vrbovec petardom ispratio Petrinjce

U utakmici visoke razine pitanje pobjednika bilo je riješen već u prvom poluvremenu
vrbovec cole

Toplo-hladno i dalje nastavlja vrbovečki trećeligaš! Nakon što je u Lučkom prije tjedan dana „popio“ četiri komada, danas je to pred dvjestotinjak gledatelja na svom terenu obilato naplatio. Ugostio je pretposljednju momčad lige, Mladost iz Petrinje i, bez imalo milosti, utrpao joj pet komada.

U utakmici visoke razine pitanje pobjednika bilo je riješen već u prvom poluvremenu. U prvoj dionici utakmice po dva su pogotka postigli braća Josip i Domagoj Colarić, a u nastavku susreta peti gol zabio je Josip Slišković. Inače, Josip Colarić s ova dva pogotka dijeli drugo mjesto najstrijelaca 3. HNL Središte s ukupno 22 gola.

Mora se priznati da su i gosti imali svoje prigode, ali im raspoloženi domaćini ovaj put nisu dozvolili više od toga.

Uz pobjedu Vrbovca, u 28. kolu još su igrali; Trešnjevka-Maksimir 0:2, Karlovac 1919-Lukavec 5:1, Ravnice-HAŠK 1:0, Vrapče-Trnje 1:3, Kurilovec-Lučko 0:1, Dugo Selo-Ponikve 1:0, Segesta-Zagorec 0:4, sutra od 11 sati igraju Gaj Mače-Bistra.

3. HNL SREDIŠTE, 28. KOLO
NK VRBOVEC – NK MLADOST (P) 5:0 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 J. Colarić (6), 2:0 D. Colarić (10), 3:0 D. Colarić (21), 4:0 J. Colarić (35), 5:0 Slišković (51).
NK VRBOVEC: Zrinščak, Frigan, K. Colarić, (od 82. Kliček), Krizmanić, I. Lovrić, Ćosić, (od 72. G. Tolić), Škaro, (od 46. Nakić), Babić, J. Colarić, D. Colarić, (od 82. Kruljac ), Slišković, (od 82. M. Tolić). TRENER: Dražen Biškup
NK MLADOST PETRINJA: Jelavić, Pavić, Marelja, (od 54. Pavlović), I. Lovrić, Ćavar, Godić, Đusi, (od 72. Korečić), Balen, Marović, Papić, (od 46. Thaci), Hrnčević, (od 46. Baniček).
TRENER: Boris Perković
IGRAČ UTAKMICE: Domagoj Colarić