Velika pobjeda Vrbovca u Lučkom preokretom

Nova kvalifikacijska utakmica i novi ispit pred Vrbovcem je već u subotu, kada im na Sajmište dolazi stari znanac, susjedno Dugo Selo
lv

Fenjeraš Treće lige, Vrbovec, jučer je izborio veliku pobjedu u Lučkom u posljednjoj utakmici 28. kola. Momčad Dražena Biškupa pobijedila je domaćina 3-2, nakon što je Lučko dva puta vodilo pogocima Meseca.

Već u 6. minuti najbolji strijelac domaćina lukavo je s 40 metara prebacio istrčalog vratara Zrinščaka. Josip Colarić u 38. minuti poravnava rezultat, a onda potkraj prvog dijela ponovo zabija Mesec za novo vodstvo Lučkog. U nastavku susreta Vrbovec igra na sve ili ništa i već u 77. minuti Slišković zabija za 2-2. Dobra igra okrunjena je u 88. minuti pobjedonosnim golom Domagoja Colarića, koje je idealno poslužio brat Josip.

Iako stanje na ljestvici nije idealno, ova pobjeda ipak Crvenima ostavlja tračak nade. A do kraja prvenstva još je šest kola. Nova kvalifikacijska utakmica i novi ispit pred Vrbovcem je već u subotu, kada im na Sajmište dolazi stari znanac, susjedno Dugo Selo.