Škrljevo košarkašima Gorice nanijelo šesti poraz

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u susretu 25. kola HT Premijer lige, kao domaćini svladali su Goricu sa 102-85
KK GORICA-KK ŠKR

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u susretu 25. kola HT Premijer lige, kao domaćini svladali su Goricu sa 102-85. Odluka o pobjedniku pala je u posljednjoj četvrtini koju je domaća momčad dobila s 34:20.

Sjajan je u domaćem sastavu pogotovo u posljednjoj četvrtini bio bivši hrvatski reprezentativac Fran Pilepić koji je 17 od svojih 25 koševa postigao u tom periodu, Toni Jelenković je ubacio također 25 za pobjednike, dok su kod Gorice najefikasniji bili Krešimir Ljubičić s 19 i Karlo Uljarević sa 17 ubačaja.

Šesto Škrljevo sada je na omjeru pobjeda i poraza 13-12, dok je Gorica pala na 19-6, a isti broj pobjeda uz poraz manje imaju drugi Split i treća Cibona.