Festival rukometa u Poreču

Rukometaši Rugvice u polufinalu Prvenstva Hrvatske. Hrvoje Džigumović: Dečki su zaslužili da uživaju u ovome

U sutrašnjem polufinalu Rugvičani od 15,30 sati igraju protiv Zagreba
Rugvica vs Metković – Mehanika Uros Hocevar / HRS / kolektiff

Sjajnom igrom tijekom svih 50 minuta rukometaši Rugvice u četvrtfinalu Završnice prvenstva Hrvatske s uvjerljivih 27:14 svladali su Metković Mehaniku izborivši ulazak među TOP 4 ekipe Hrvatske. Uz Rugvicu za naslov prvaka Hrvatske borit će se Sesvete, Nexe i Zagreb.

-Čestitam dečkima. Odigrali su sjajnu utakmicu. Neka samo uživaju u ovome, jer svojim radom i trudom pokazali su da su među najboljima u Hrvatskoj- kazao nam je trener Hrvoje Džigumović.

Uros Hocevar / HRS / kolektiff

Susret protiv Metković Mehanike bio je rezultatski izjednačen samo prvih petnaestak minuta nakon čega je do izražaja došla kvaliteta rugvičkih rukometaša koji su na kraju slavili s velikih +13.

Denis Medjaković je bio prvo ime Rugvice s devet postignutih golova, što mu je donijelo i epitet igrača utakmice. Pet golova je postigao Marko Mucić, po četiri Stjepan Goluža i Domagoj Kuliš, Fran Vicić je postigao tri, a po jedan zgoditak potpisuju Fran Kokot Miloš i Kiar Kosovac.

U sutrašnjem polufinalu Rugvičani od 15,30 sati igraju protiv Zagreba.

-Bacit ćemo se na glavu,pa što bude- kratko je kazao trener Džigumović.