Odigrano je 7. kolo 4. NL

Rak pogurao Tigar do slavlja u derbiju; Mraclinu puni plijen u Hrastju

Mraclin prvi pratitelj Tigra
383077958_764734182125060_2551286050315392634_n

Najzanimljivija utakmica 7. kola 4. NL skupina B odigrana je na Zelenjaku gdje su se susrele dvije prvoplasirane momčadi. Naftaš Ivanić dočekao je vodeći Tigar iz Svete Nedelje, koji je u grad nafte došao sa stopostotnim učinkom, kojeg su uspjeli i zadržati. Naftaš je golom Hadaša poveo u ranoj fazi utakmice i s minimalnom prednošću otišao na odmor. Po već ustaljenoj praksi Tigar na poluvremenu u svlačionici ostavlja trojicu mlađi igrača umjesto kojih ulaze Rak, Kovačec i Držić što dovodi i do promjena odnosa snaga na terenu. Već u 48. Višić vraća stvari na početak, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade Nikola Rak pogodio za 1:2 i sedmu uzastopnu ligašku pobjedu momčadi iz Svete Nedelje.

Porazom Naftaša, prvi pratitelj Tigra iz Svete Nedelje postao je Mraclin koji se i s trećeg ovosezonskog gostovanja vratio punog plijena. Nakon slavlja u Jastrebarskom i Topuskom, momčad trenera Tomislava Škrinjarića golovima Dianeževića, Domitrovića i Kaurina slavila je u Hrastju kod Croatije.

Iza vodećeg dvojca smjestila se Rugvica Sava koja je pobjednički niz nastavila u domaćem susretu protiv Lekenika. Nakon uspavanke u prvih 45. minuta, Mikulić i Josipović u nastavku pogađaju za petu uzastopnu pobjedu rugvičkog sastava, kojeg za vikend očekuje gostovanje kod lidera.

Prvu pobjedu u vikendu za nama zabilježio je Ban Jelačić koji je u Vukovini golom Simichena s 1:0 svladao Moslavac iz Popovače. Bez pobjede su i dalje TOP i Gradići, koji su u kolu za nama teške poraze doživjeli od Jaske Vinogradara i Moslavine. Moslavina je u Gradićima domaćinu isporučila “petardu” za slavlje 5:0, dok je Jaska Vinogradar u Kerestincu slavila s 4:0.

U ovom kolu još su igrali Vrbovec-Stupnik 3:1 i Topusko-Libertas 1:2.