Pamtit će se samo tri boda

U tjednu u kojem su doživjeli poraz u Kupu NSVG od susjeda iz Buševca - Poleta, nogometaši Mraclina u susretu protiv Croatije tražili su iskupljenje
DSC_4660

Puno žuči prolili su u nedjelju poslijepodne najvjerniji navijači Mraclina. Iako je domaća momčad uknjižila tri boda, sve drugo u današnjoj utakmici protiv fenjeraša Croatije iz Hrastja za što brži je zaborav.

U tjednu u kojem su doživjeli poraz u Kupu NSVG od susjeda iz Buševca – Poleta, nogometaši Mraclina u susretu protiv Croatije tražili su iskupljenje. Pobjedu su na kraju upisali i to je jedino što će se pamtiti iz ove utakmice koju je domaća momčad dobila s 3:2.

Gosti su najprije šokirali Novu grabu povevši u 16. minuti golom Kyryka, da bi do odlaska na odmor domaća momčad golovima Hajduka, Sudara i Dianeževića stigla do preokreta. U drugom dijelu nogometaši Mraclina imali su pregršt izglednih šansi, koje nisu realizirali. A kako to već u nogometu ide gosti u 80. minuti preko Aragaoa smanjuju na 3:2 i unose nemir u domeće redove. Srećom, po njih u preostalom vremenu uspjeli su izdržati i sačuvati pobjedu.

4. NL SKUPINA B, 22. KOLO
NK MRACLIN – NK CROATIA (H) 3:2 (3:1)
STRIJELCI: 0:1 Kyryk (16), 1:1 Hajduk (27), 2:1 Sudar (34), 3:1 Dianežević (45), 3:2 Aragao (80)
NK MRACLIN: Matejčić, Marjanović, Domitrović, Dianežević, Kos (od 51. Matić), Rajić, Hajduk, Sudar (od 61. Cvetnić), Godinić, Rakas, Borovac (od 69. Smolković). TRENER: Tomislav Škrinjarić
NK CROATIA (H): Mihalic, Jantoljak (od 57. Horvat), A. Tarle (od 67. Miličević), Tomić, Kyryk, Kuček, Posavec, L. Tarle, Glibo, Aragao, Da Rocha (od 74. Kruezi). TRENER: Ivica Šendulović