Novo uvjerljivo izdanje

Rukometaši Gorice brojali do 46 za uvjerljivu pobjedu protiv Kaštela

Gorica nadomak broja jedan
DSC_3798

Gorica je prema očekivanju pobijedila Ribolu Kaštela i istaknula kandidaturu za broj jedan Lige za ostanak. Protiv Kaštelana koji su jedini siguran putnik u rang niže, Goričani nisu imali prevelikih problema te su pobjedom 46:33 kolo prije kraja lige riješili sve dileme oko ligaškog ostanka.

Do sredine prvog dijela domaći su rukometaši imali gol do dva prednosti, da bi do odlaska na odmor stekli pet zgoditaka viška (23:18). U nastavku su otpustili kočnice i počeli nemilice trpati u mrežu gostiju. Malo po malo prednost je rasla.

U 47. već je bilo+10 (37:27), a najveću prednost ostvarili su na kraju kada su na ulasku u posljednju minutu došli do +13 (46:33).

U redovima Gorice devet se igrača upisalo među strijelce koje je predvodio sjajni Hrvoje Ceković koji je stao na brojci 13, pri čemu je promašio samo jednu loptu.Sedam komada je inkasirao Jure Čakarić, a po pet Jakov Dujić, Rok Malin, Matej Svržnjak i Vid Starčević.