PRIPREMNA UTAKMICA: Vrbovec-Radnik (Križevci) 2:0

Novu provjeru Crveni imaju već u srijedu protiv Kustošije
vk

Nogometaši Vrbovca i u drugoj su pripremnoj utakmici izvojevali pobjedu. Nakon lijepih 3-0 u Ivaniću u srijedu, Vrbovčani su s 2-0 na svom pomoćnom terenu s umjetnom travom ispratili susjede iz Križevaca.

Do vodstva su došli već u 14. minuti. Domagoj Colarić lijepom je dijagonalom na lijevu stranu uposlio Sliškovića, a ovaj s petnaestak metara neobranjivo iskosa pogađa suprotan kut. Konačan rezultat majstorskim pogotkom u desne rašlje s oko 20 metara postavio je Boroša u 83. minuti.

I Križevčani su imali nekoliko prigoda, ali su ih suvereno otklanjali domaći vratari Zrinščak, potom i Benić.

VRBOVEC – Gradski stadion. Igralište s umjetnom travom. Gledatelja 50.
SUDAC: List (Dubrava Vrbovečka). Pomoćnici: Crnčić (Vrbovec) i Gordana Katušić (Gradec).
STRIJELCI: 1:0 Slišković (14), 2:0 Boroša (83).
NK VRBOVEC: Zrinščak, Frigan, M. Tolić, Lovrić, Krizmanić, Ćosić, D. Colarić, Trošić, J. Colarić, Babić, Slišković, (još su igrali: Benić, Topalović, Tomas, Boroša. Škaro, Bubnjar, Blažic, Nakić, G. Tolić, Kliček, K. Colarić). TRENER: Igor Ratkajec
NK RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Vinski, M. Mladen, Koga, Lisjak, Petak, H. Mladen, Seok, Stubičan, Dlesk, Nikolić, (još su igrali: Kraljić, V. Kemenović, Horvat, Vuk, Dudek, Rengel,
Jandrašec). Trener: Dražen Kemenović