PRIPREMNA UTAKMICA: Vrbovec-Dinamo (OO) 3-3

Zanimljiva utakmica na Sajmištu
vd2

Dva trećeligaša – Vrbovec i Dinamo iz Odranskog Obreža – u subotu su na Gradskom stadionu u Vrbovcu odigrala posljednju pripremnu utakmicu pred skori početak prvenstva u 3. NL Centar. „Generalka“ je završila bez pobjednika – 3-3, iako su gosti vodili 1-0 i 3-1.

Dinamo je prvi zaprijetio u 8. minuti, a malo kasnije i poveo pogotkom Bare pod samu prečku, na asistenciju Vučića. Nakon toga su opasno zaprijetili još tri puta. Uzvratio je domaći kapetan Ćosić snažnim udarcem s distance, ali mu je lopta zamalo prohujala kraj stative. Pokušao je i Lovrić glavom (nakon kornera)…

U nastavku prvu stopostotnu šansu gostiju otklanja Zrinščak, a onda izjednačenje. U 50. minuti lijepu akciju započinje Josip Colarić, Martinović snažno tuče, a odbijenu loptu u mrežu posprema mladi Bubnjar. Samo pet minuta kasnije Bara ponovo dovodi goste u vodstvo (na asistenciju Bencetića). Malo potom Martinović iz jedne kontre pogađa prečku, a onda kazna: Jurilj iz blizine povećava vodstvo Dinama.

Domaća se ekipa nije predavala, pa u 80. minuti Martinović zabija za 2-3, a samo pet minuta kasnije mladi Kličko, ponovo na asistenciju Josipa Colarića, postiže izjednačujući pogodak. Gosti su pred sam kraj susreta mogli i do pobjede, ali je stopostotnu priliku ukrotio mladi vratar Kralj.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
VRBOVEC – DINAMO (OO) 3-3
Vrbovec- Gradski stadion. Gledatelja oko 150. Suci: Čerkez, Jurić i Jantoljak (Vrbovec).
STRIJELCI: 0-1 Bara (13), 1-1 Bubnjar (50), 1-2 Bara (55), 1-3 Jurilj (63), 2-3 Martinović (80), 3-3 Kliček (85).
NK VRBOVEC: Zrinščak, G.Tolić, Lovrić, Jantoljak, M. Tolić, Babić, Ćosić, Bubnjar, Škaro, Martinović, Slišković; (još su igrali Kralj, Varga, Gašpar, Turk, Kliček, J. i K. Colarić). TRENER: Dražen Biškup
NK DINAMO (OO): Šolčić, Savičić, Vedriš, Rebić, Kasumović, Šimić, Adamić, Ćorić, Bencetić, Bara, Vučić; (još su igrali Krajina, Mikan, Fabijanec, Batinić,Gueye, Pršir, Halama, Jurilj i Lee). TRENER: Mario Rendulić