Pobjeda Vrbovca nad HAŠK-om

v2.JPG

Konačno, nakon šest mjeseci, Vrbovec se osladio pobjedom. I to gostujućom, protiv HAŠK-a 4-1.

Pogotkom već u 2. minuti susret je kao u snovima otvorio Domagoj Colarić. Za novo vodstvo Vrbovca pobrinuo se Vlatko Martinović početkom drugog dijela, nakon solo-akcije sa sredine terena. Domaćin je uspio smanjiiti tek u 82. minuti (Surjan). A, u samoj završnici Vrbovčani zabijaju još dva pogotka – Josip Colarić u 88. i Bruno Škaro u 90. minuti.

Ovo važnom pobjedom Vrbovec se revanširao HAŠK-u za jesenašnji poraz 0-1 na Sajmištu u 90+1. minuti. Ovime ništa nije riješeno, ali se svakako lakše diše za nastavak prvenstva. Biškup je, nema sumnje, „prodrmao“ svlačionicu i dečkima ulio toliko potrebno samopouzdanje u vlastite mogućnosti.

Današnji rezultat sada treba potvrditi i u narednim susretima, a slijedeći je već na Veliku subotu, kada na Sajmište dolazi deveti Maksimir.