Hat-trick Ante Mateja Jurića

Nogometaši Gorice upisali visoku pobjedu u prvoj utakmici Arena Cupa

Petarda protiv beogradskog drugoligaša
418499330_860882826047211_6252957387113329473_n

Nogometaši Gorice uvjerljivom pobjedom otvorili su ovogodišnji nastup na Arena Cupu u Medulinu. U prvom susretu Goričani su s 5:0 slavili protiv beogradskog drugoligaša Radničkog.

S promjenama na semaforu krenulo je u drugom poluvremenu kada je Ante Matej Jurić u samo pet minuta uspio postići hat-trick. Prvi pogodak zabio je u 47. minuti na asistenciju Tima Matavža, drugi dvije minute kasnije nakon ubačaja Dine Štigleca s lijeve strane, a treći put je mrežu zatresao u 52. minuti nakon povratne lopte Josipa Mitrovića.

U 75. minuti Luka Kapulica je lijepo iznio loptu i dodao za Aronu Falla koji je prizemnim udarcem svladao vratara Radničkog za novo povećanje vodstva, a na konačnih 5:0 u 87. minuti postavio je Patrik Jug nakon kornera kojeg je izveo Sven Blummel.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u nedjelje, u 14:30 sati protiv Istre 1961.