Vrbovec protutnjao Krapinom; savladao lidera 4-1!

Hat-trick Josipa Colarića i jedan pogodak Josipa Sliškovića bili su više nego dovoljni za trijumf Vrbovčana danas u Krapini
j colarić (Custom)

Hat-trick Josipa Colarića i jedan pogodak Josipa Sliškovića bili su više nego dovoljni za trijumf Vrbovčana danas u Krapini. Savladali su lidera trećeligaškog Središta, Zagorca, rezultatom 4-1 i tako osvojili tri velika, velika boda.

Domaćin je vrlo brzo poveo. Sjajnim volej-udarcem s petnaestak metara poravnao je Slišković. A, onda na scenu stupa prvi vrbovečki strijelac Josip Colarić. Najprije je pogodio za vodstvo, a u 32. minuti solo-akcijom, u kojoj je „vagnuo“ i golmana, zabio je svoj drugi gol. U nastavku susreta, nakon ubačaja iz kornera glavom zabija i svoj treći pogodak – pokazat će se – za konačan rezultat 1-4.

Zanimljivo, u sedam proljetnih kola, Vrbovcu je ovo tek druga pobjeda i na saldu ima 36 bodova. Josip Colarić ima 17 postignutih golova.

Priliku za popravak učinka (i dojma) Vrbovec ima već na Veliku subotu, kada na Sajmište dolazi Lukavec s 26 bodova.