Vrbovec poveo kod Ravnica, pa u sudačkoj nadoknadi izgubio

Ovo je Vrbovčanima drugi poraz u tri proljetna kola
v1

Nogometaši Vrbovca u 20. kolu 3. HNL-Središte poraženi su na igralištu Tekstilca od Ravnica 1-2, iako su prvi došli u vodstvo.

U 11. minuti Slišković je pogodio za 1-0, nakon ubačaja iz kornera. Domaćin je potkraj prvog poluvremena uspio izjednačiti pogotkom Raužana. Igrala se već druga minuta sudačke nadoknade vremena i, kad su svi u redovima Crvenih mislili kako imaju bod u džepu – šok. Efektnim pogotkom pobjedu Ravnica osigurao je Pavić.

Ovo je Vrbovčanima drugi poraz u tri proljetna kola i s dosadašnjih 28 bodova, pao je sa šestog na 11. mjesto prvenstvene ljestvice. U 21. kolu Vrbovec ponovo ide u goste, ovoga puta Vrapču.

Ostali rezultati subotnjih utakmica: Kurilovec-Segesta 1-1, Trešnjevka-Vrapče 3-4, Dugo Selo-Bistra 3-1, Ponikve-Trnje 1-2, Maksimir-HAŠK 1-0, Mladost-Zagorec 1-1 i Lučko-Lukavec 1-0. Danas igraju Gaj-Karlovac.