Vrbovec pobijedio Zagreb

vrbovec-zagreb

Vrbovečki trećeligaš danas je, nakon dugo vremena, ponovo zaigrao na glavnom travnjaku svoga stadiona u pripremnoj utakmici s nekadašnjim prvoligašem Zagrebom. Pobijedio je 2-1.

U 20. minuti susreta u gostujući se šesnaesterac sjurio Josip Colarić, obrana Pjesnika ga ruši s leđa, a sudac Čerkez pokazuje na bijelu točku. Precizan za vodstvo 1-0 bio je Domagoj Colarić. Samo devet minuta kasnije domaćin je mogao i povesti, ali je bombu Sliškovića s poludistance efektno obranio gostujući vratar Gašparić. On se istakao i četiri minute kasnije, kada je spriječio veliku prigodu Josipa Colarića. Ipak, u 40. minuti Slišković, na sjajnu asistenciju Josipa Colarića, s desne strane iskosa snažno pogađa za 2-0. Neshvatljivu pogrešku Crvenih na svojoj polovici terena u 43. Minuti urodila je brzim kontranapadom, iz kojega je Lovro Medić pogodio za 2-1, što je ostao i konačan rezultat.

Drugo poluvrijeme oba su trenera promijenili poveći broj igrača, a to se odrazilo i na igri, manje kod Pjesnika. Domaćin, pak, može žaliti za velikom neiskorištenom prilikom u 83. minuti, kada je Škaro s ruba šesnaesterca opalio iz okreta pod samu prečku; golman loptu vadi vršcima prstiju u korner….

PRIPREMNA UTAKMICA
NK VRBOVEC – NK ZAGREB 2:1
SUCI: Čerkez, Blažić, Bukovčan (svi Vrbovec).
STRIJELCI: 1:0 D. Colarić, 2:0 J. Colarić, 2:1 Medić
NK VRBOVEC: Zrinščak, Režabek, Pluščec, Krizmanić, M. Tolić, G. Tolić, Slišković, Tomas, D. Colarić, J. Colarić, Babić (II. poluvrijeme Bilić, Trošić, Boroša, Hercig, Fugaj, Škaro, Novokmet i K, Colarić). TRENER: Renato Jurčec
NK ZAGREB: Gašparić, R. Kižlin, Strunje, Ćavar, K. Regović, Vinčić, Čavala, A. Regović, S. Kižlin, L. Medić, F. Medić (II. poluvrijeme Galić, Marković, Kukrika, Barić, Čović, L. Dominković, Vukić, i I. Dominković). TRENER: Dražen Medić