Vrbovčani krenuli pobjedom u pripremni period

Vrbovec-Samobor 3-1
v-s

Nakon samo pet dana priprema, nogometaši Vrbovca na svom su terenu odigrali i prvu pripremnu utakmicu s četvrtoligašem Samoborom.

Pobijedili su 3-1, golovima Krizmanića (42), Sliškovića (44) i Boroše (47), dok je pogodak za goste postigao Grgičić u 55. minuti. Domaći Dražen Biškup i trener Samoboraca Stjepan Bašić u ovom su susretu priliku dali svim igračima.

Iduću pripremnu utakmicu Vrbovec igra u srijedu u Križevcima s istoimenim trećeligašem.

PRIPREMNA UTAKMICA
NK VRBOVEC – NK SAMOBOR 3:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Krizmanić (42), 2:0 Slišković (44), 3:0 Broša (47), 3:1 Grgečić (55)
NK VRBOVEC: Zrinščak, Režabek, Trošić, Krizmanić, Frigan, Ćosić, Babić, D. Colarić, Martinović, Slišković, J. Colarić (2. poluvrijeme: Bilić, Novokmet, K. Colarić, Bubnjar, Boroša, Kliček, Škaro i Hercig). TRENER: Dražen Biškup
NK SAMOBOR: Štefković, Milas, M. Biščan, Kleščić, Ivkovčić, Guliš, Ašanin, Čerkez, Mohač, Krajačić, Elez (2. poluvrijeme; Musović, Ćutić, Kotarski, Ivančević, Ibrahimović, Grgičić, Tušek, Burić, Vitko, Lovrić, F. Biščan). TRENER: Stjepan Bašić