Poraz Vrbovca od Ravnica, već treći u ciklusu

Vrbovec je od četvrtoligaša Ravnica poražen s 2:0
vrb poraz

Nogometaši Vrbovca sinoć su doživjeli još jedan poraz, već treći, u ciklusu pripremama. Ovoga puta od četvrtoligaša Ravnica u Studentskom Gradu, rezultatom 0-2.

Prvi su pogodak primili polovicom prvog poluvremena, tvrdi trener Renato Jurčec, iz debelog zaleđa, a drugi je pao u 75. minuti susreta.

Prvu prigodu za promjenu rezultata imao je Domagoj Colarić, čiji je slobodan udarac zaustavio okvir gola, a u sam smiraj utakmice njegov je brat Josip propustio dvije velike prigode za pogotke.

Posljednju prijateljsku utakmicu u sklopu priprema Vrbovec igra u subotu na svom glavnom terenu i to sa Zagrebom, što će biti i „generalka“ uoči (svi se nadaju) skorog početka prvenstvene sezone. Utakmica će se igrati od 14 sati.