Poraz Vrbovca od Mladosti iz Ždralova

Nogometaši Vrbovca nakon poraza od drugoligaša Kustošije, novi minimalni poraz doživjeli su od prošlosezonskog prvaka 3. HNL-Sjever, Mladosti iz Ždralova
vrb-tondach 1

Nogometaši Vrbovca nakon poraza od drugoligaša Kustošije, novi minimalni poraz doživjeli su od prošlosezonskog prvaka 3. HNL-Sjever, Mladosti iz Ždralova. Mladostaši su na Gradskom stadionu slavili s 2:1, preokrenuvši vodstvo domaćina.

Vrbovec je poveo nakon lijepe akcije braće Colarić; Domagoj je povukao loptu po sredini i predao Kristijanu koji je ubacio s lijeve strane, a Josip sa sedam metara zakucava loptu u mrežu gostiju. Mladost do izjednačenja dolazi u 44. minuti iz kaznenog udarca, nakon što je Škaro u kaznenom prostoru srušio Gogića. Sigurni realizator najstrože kazne bio je Vrbanić. Imala je i domaća momčad udarac s bijele točke, no pokušaj Domagoja Colarića zaustavio je gostujući vratar Srbljinović.

Odluka o pobjedniku pala je u 86. minuti kada je proigravanje Mlinarića za pogodak za 1:2 pretvorio Mladen.