Minimalan poraz Vrbovca od Tehničara

Vrbovec-Tehničar 0-1
vrb-teh

Nogometaši Vrbovca u subotu su se poslijepodne na pomoćnom igralištu s umjetnom travom sastali s trećeligašem Tehničarom iz Cvetkovca i izgubili 0-1. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Kranclbinder u 30. minuti.

Osim toga pogotka gosti su u prvom dijelu imali još najmanje dvije izgledne prilike (dva puta su pogađali okvir gola). U nastavku susreta treneri su izmijenili gotovo cijele postave, a u tom periodu Crveni su bili i konkretniji, a Josip Colarić je mogao i dva puta zatresti suparničku mrežu.

Treću pripremnu utakmicu Vrbovec bi trebao odigrati već u srijedu, doma s ekipom Bistre.

TRENING UTAKMICA
NK VRBOVEC – NK TEHNIČAR CVETKOVEC 0:1
STRIJELAC: Kranclbinder NK VRBOVEC: Zrinščak, Režabek, M. Tolić, Fugaj, Krizmanić, Ćosić, Hercig, Busija, Trošić, Babić (II. poluvrijeme Bubnjar, Novokmet, K. Colarić, Slišković, Tomasi, G.Tolić, Boroša, Škaro i J.Colarić).
NK TEHNIČAR CVETKOVEC: Mrmić, Belovari, Delić, Strajnić, Kocijan, Hudak, Štritar, Milek, Bartolović, Kranclbinder (II. poluvrijeme: Stubić, Bos, Drk, Belaj, Jambrešić, Jendrić, Balaško i Kraljević).