LUDNICA NA JARUNU: Vrbovec pobijedio za opstanak!

Pretposljednji Vrbovec savladao je lidera Jaruna 2-1 i time osigurao status trećeligaša, s obzirom na rezultate ostalih konkurenata za ispadanje
v

Kakva drama u posljednjem kolu Treće lige Središte na Jarunu. Pretposljednji Vrbovec savladao je lidera Jaruna 2-1 i time osigurao status trećeligaša, s obzirom na rezultate ostalih konkurenata za ispadanje. Tako su Vrbovčani odgovor na pitanje opstanka u ovom rangu čekali do posljednjeg sučevog zvižduka.

Jarun, koji je svoj status osigurao još u prošlom kolu, poveo je pogotkom Čičkovića sredinom prvog poluvremena. A onda, u nastavku susreta Vrbovec u samo dvije minute postiže dva pogotka. Najprije je domaću mrežu zatresao Domagoj Colarić, a malo kasnije za vodstvo, i konačan rezultat, zabija Vlatko Martinović u 64., odnosno u 66. minuti. Do kraja susreta domaćin je jurišao, ne bi li izbjegao domaći poraz, a Crveni su također pokušavali „podebljati“ pobjedu.

U svakom slučaju, salve veselja na travnjaku igrača, trenera Biškupa i članova Uprave kluba, bili su sasvim razumljivi.

-To je to! – kratko je uzviknuo predsjednik Mato Jelić, vjerojatno najsretniji čovjek u redovima Crvenih.