KUP NSVG: Posavec priredio najveće iznenađenje

Proljetna polusezona u Turopolju već tradicionalno je otvorena Kup utakmicama
DSC_6348-1536×1024

Proljetna polusezona u Turopolju već tradicionalno je otvorena Kup utakmicama. Prolazak u daljnju fazu izborili su Vatrogasac, Turopoljac, Mladost, Klas i na veliko iznenađenje Posavec, koji je iz natjecanja izbacio vodeći sastav Jedinstvene županijske lige – NK Lomnicu.

Iako su Boemi Štefa Deverića u 56. minuti imali vodstvo od 4:0. Redom su pogađali Grdenić, Gršić, Skupnjak i još jednom Grdenić, da bi od 69. minute krenuo preokret u režiji gostujućih igrača koji najprije izjednačuju rezultat, a potom u lutriji jedanaesteraca, kao i prije dvije godine prolaze dalje. U 69. Breščaković je smanjio na 4:1, da bi u posljednjih deset minuta golovima Benceka, Desputa i Vraneka u sudačkoj nadoknadi stigli do izjednačenja.

-Jušićeve trupe obradovale su nas i dale nam veliki poticaj za nastavak prvenstva. Čestika svim dečkima i treneru na prolasku dalje- kratko nam je rekao predsjednik kluba Ervin Vujica.

KUP NSVG, 1. kolo
BUNA – MLADOST OBREZINA 0:4 (Crepulja, Jaki, Smajić, Bedeković)), VATROGASAC KOBILIĆ – POLET BUŠEVEC 3:2 (Ivkić, D. Matković, Sambol/Šestak, Matušin), TUROPOLJE – TUROPOLJAC 0:1 (Hercigonja), KLAS – KUPA 5:0 (Gredelj, Matić, Marić, Majić, Vidaković), LOMNICA – POSAVEC 4:4 (5:6) (Grdenić 2, Gršić, Skupnjak/Breščaković, Žugaj, Desput, Vranek)