Poznati su svi sudionici završnice

I dalje smo u igri za prolazak u nacionalno kup natjecanje, a samim time i za izlazak na međunarodnu scenu kroz Konferencijsku ligu, duhovito su poručili iz Gradića
24.04.2024. Kup Grada Velike Gorice-3.kolo NK Gradići-NK Ban Jelačić (7)

Poznati su svi polufinalisti ovogodišnjeg Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. Uz Kurilovec koji je to ostvario na temelju prošlogodišnjeg rezultata, prolazak među četiri najbolje momčadi ostvarili su još Polet, Lukavec i Gradići, koji su u posljednjoj četvrtfinalnoj utakmici boljim izvođenjem jedanaesteraca iz natjecanja izbacili Ban Jelačić.

-I dalje smo u igri za prolazak u nacionalno kup natjecanje, a samim time i za izlazak na međunarodnu scenu kroz Konferencijsku ligu- poručili su putem Facebooka iz Gradića.

Nakon regularnih devedeset minuta rezultat je bio 2:2. Donahue je doveo momčad Zorana Tomčića u vodstvo, da bi gosti autogolom Krstanovića stigli do izjednačenja u 72. minuti. Samo pet minuta kasnije eurogolom Artukovića Ban Jelačić je i poveo i držao vodstvo do 83. kada stvari na početak vraća Pralas i odvodi utakmicu u rulet udaraca s bijele točke.

Kod udaraca s bijele točke domaći vratar Božurić brani udarac Hrženjaku, dok preko gola pucaju Božić kod Gradića i Milatović kod momčadi iz Vukovine.

U polufinalnim susretima koji su na rasporedu tijekom svibnja igrat će Gradići-Polet i Kurilovec-Lukavec.