Dvostruki strijelac za Vrbovec bio je Josip Colarić
vb4

Nogometaši Vrbovca i Bistre pred pedesetak promrzlih gledatelja odigrali su na Sajmištu i posljednju pripremnu utakmicu, pred skori početak proljetne trećeligaške polusezone.

„Generalku“ je u svoju korist riješio domaćin Vrbovec, rezultatom 2-1, a sva su tri pogotka pala u drugom poluvremenu. U prvom dijelu susreta vidjeli smo tek četiri pokušaja; tri domaćina (Domagoj Colarić), te gostujućeg Budimira u 34. minuti, kada mu je stopostotnu šansu efektno obranio Zrinščak.

Prvih petnaest minuta nastavka utakmice pripalo je u cijelosti domaćinu, a onda je ponovo zaprijetio Budimir, ali je opet sjajno reagirao domaći vratar. Uslijedio je potom kontra-napad i gol u dva poteza. Lijevom je stranom probio Domagoj Colarić, oštro ubacio u gostujući peterac, a ovdje je na mjestu brat Josip koji pogađa za vodstvo.

Desetak minuta kasnije slobodan udarac izvode gosti s oko 40 metara, a potpun neometan od domaće obrane glavom pogađa Kotarski za poravnanje rezultata. Ipak, u 82. minuti Vrbovec postiže i drugi, pobjedonosni pogodak, strijelac je ponovo bio Josip Colarić. Lijepo je primio loptu na 15 metara i iz okreta neobranjivo pogodio mrežu.