Umjesto da danas slave Vrbovčani, kući pjevajući sa Sajmišta odlaze gosti iz Bistre
3 1 (Custom)

Nogometaši Vrbovca na svom su terenu protiv Bistre osvojili samo bod. Odigrali su 1-1 i još jednom demonstrirali kako se – prosipaju bodovi. Umjesto da danas oni slave, kući pjevajući sa Sajmišta odlaze gosti iz Bistre.

Naime, lijepim pogotkom Domagoja Colarića poveli su već u 3. minuti susreta. U nastavku su imali još nekoliko vrlo izglednih prilika (dvije Sliškovića i D.Colarića), koje su ostale neiskorištene. I u nastavku susreta domaćin je dominirao, Josip Colarić našao se „oči u oči“ s gostujućima vratarom u 52. minuti, ali se bistranska mreža nije zatresla.

Zato su gosti u 64. minuti izbacili domaći zadnji red dijagonalnom loptom, a pred vratima se sam „kao duh“ našao Lovrić, koji ne propušta zakucati loptu u mrežu za 1-1.

Crveni nisu posustajali, pa su i u nastavku nizali šanse, a najizglednije Domagoja Colarića (81.) i Sliškovića (85.) ipak su ostale – samo šanse!

Ne čudi ljutnja domaćeg stratega Dražena Biškupa:

-Umjesto da gostima napunimo mrežu, mi moramo spašavati bod! Lijepo igramo do 16-20 metara, a onda nam ponestaje ideje. Ovako se bodovi ne osvajaju.