Mraclinu tek bod

Kak smo igrali, tako smo i prešli, po isteku 90. minuta poručio je razočarani navijač Mraclina
DSC_2687

Nakon subotnje remija vodećeg Tigra i Rugvica Save, pri čemu su nogometaši iz Svete Nedelje, treću utakmicu za redom u sudačkoj nadoknadi došli do gola s velikim nestrpljenjem čekala se nedjeljna utakmica u Novoj grabi, gdje je Mraclin možebitnom pobjedom mogao smanjiti zaostatak za Tigrom.

Gost po mjeri, TOP iz Kerestinca koji se u Mraclinu predstavio u jako dobrom svjetlu. Štoviše, gosti s bili bolja i opasnija momčad i sasvim zasluženo kući su otišli neporaženi. Završilo je po domaću momčad razočaravajući 1:1, a najbolji komentar utakmice dao je stalni pratitelj mraclinskih nogometnih zbivanja koji je po završetku devedeset minuta kratko kazao “kak smo igrali, tako smo i prešli”.

I tu leži sva istina. Domaća momčad nije odigrala na potrebnoj razini, što su gosti znali iskoristiti i materijalizirati. Filip Kostanjski koji je bio stalna opasnost po mraclinski gol doveo ih je u vodstvo u 37. minuti, da bi samo minutu kasnije Toni Borovac neobranjivo pogodio za 1:1, što je ostao i konačni rezultat utakmice.