Nakon remija protiv Ostrne i Turopolja, Dubravci su još jednom razočarali svoje pristaše odigravši 2:2 protiv Lonje
DSC_4428

Nogometaši Dubrave niti u trećem domaćem susretu nisu osjetili slast pobjede. Nakon remija protiv Ostrne i Turopolja, Dubravci su još jednom razočarali svoje pristaše odigravši 2:2 protiv Lonje.

Bila je to zapravo repriza prethodna dva susreta, jer domaći su nogometaši i ovoga puta imali prednost, koju su prosuli u završnici susreta. Nakon prvih 45. minuta golovima Pape i Horvata Dubrava je imala vodstvo od 2:0, koje su gosti anulirali u posljednjih petnaestak minuta. Najprije je Delija u 75. minuti svojim pogotkom donio nadu Lonjičakima u pozitivan ishod, do kojeg su došli u 89. minuti golom Forgača.

I dok je u gostujućim redovima vladalo zadovoljstvo, nad domaće se redove nadvilo velika tuga i razočarenje, jer u tri domaća susreta nije ubilježena pobjeda, protiv momčadi koje nisu bile nepobjedive.