FINALE KUPA NS VRBOVEC: Pehar odlazi u Bedenicu

Uz Strmec, pobjedničke naslove kod juniora osvojili su nogometaši Lonje, a kod pionira Vrbovca
K

Nogometaši Strmca iz Bedenice osvojili su pehar pobjednika Kupa NS Vrbovca. U finalnoj utakmici, odigranoj tradicionalno na Dan grada, na Gradskom su stadionu u Vrbovcu pobijedili domaću ekipu Gaja 2-0.

Gaj svoje velike prigode nije iskoristio i uslijedila je kazna u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Mrežu Kosovca zatresao je Antolković. U nastavku nakon trinaest minuta igra penal za nogometaše iz Bedenice; siguran je bio Bedeković za konačnih 2:0.

Pokale i medalje nogometašima podijelili su čelni ljudi Nogometnog središta Vrbovec Antonio Badrov i Mato Jelić.

Slavlje juniora Lonje

U juniorskom finalu prije toga sastali su se nogometaši Lonje i Dubrave, koji su odigrali pravu poslasticu. Dubrava je povela već nakon deset minuta susreta. Lonja se vratila u utakmicu u 75. minuti zgoditkom Bendre, a onda je uslijedila drama u završnici.

Nakon ubačaja iz kuta u 86. minuti u gužvi se najbolje snašao Kovačić nakon samo četiri minute provedene u igru i doveo Dubravu u vodstvo. Sedam minuta kasnije šok za nogometaše u bijelim dresovima. U posljednjim sekundama sudačke nadoknade lijepim pogotkom Severeca iz prekida s ruba šesnaesterca Lonja poravnava na 2:2 i uslijedila je lutrija penala.

Spretniji i sretniji bili su juniori Lonje. Heroj je bio vratar Bunjački koji je obranio dva udarca s bijele točke.

Pioniri Vrbovca nadvladali Slobodu

Uvertiru finalnog programa odigrali su pioniri Vrbovca i gradečke Slobode, u kojoj su slavili mladi Vrbovčani uvjerljivom pobjedom 8-0 (4-0).