Domagoj Colarić za trobod Vrbovca u Gajnicama

Crveni su ostvarili i treću vezanu pobjedu s gol-razlikom 9-1 i osvojili ukupno 20 bodova
vr-domagoj colarić

Nogometaši Vrbovca ostvarili su želje uoči subotnjeg gostovanja fenjerašu Ponikvama u Gajnicama. Pobijedili su minimalnim rezultatom 1-0, a pogodak vrijedan tri boda potpisuje ponovo najbolji vrbovečki nogometaš, majstor Domagoj Colarić.

Glavom je zabio u 58. minuti nakon ubačaja iz kornera, što mu je ukupno već sedmi pogodak ove jeseni. Bio je on u još nekoliko navrata u velikim prigodama, a u 10. minuti pogodio je i stativu. Imali su i domaćini svojih nekoliko prigoda, ali i Nakić za Vrbovec, no, mreže se više nisu tresle.

Ovako, Crveni su ostvarili i treću vezanu pobjedu s gol-razlikom 9-1 i osvojili ukupno 20 bodova, što je lijepa zaliha uoči velikog sraza iduće subote u Vrbovcu protiv zahuktalog Dugog Sela.