3. HNL-SREDIŠTE: Dugo Selo nastavilo lov za Zagorcem

Odigrano je sedmo kolo 3. HNL-Središte
DSC_5843 (Custom)

S dva gola iskusnoga Matije Smrekara i jednim Strabića, Zagorec je u Krapini s 3:1 porazio Trešnjevku, ispravši gorak okus nakon poraza od Dugog Sela, koje je pak danas s 1:0 slavilo u gostima kod Lukavca. S 18 bodova Zagorec je vodeći sastav lige, dok je Dugo Selo na drugom mjestu s dva boda manje.

Minimalne pobjede 1:0 zabilježili su i Gaj koji je u gostima porazio Ravnice, Lučko koje je bilo uspješnije od Ponikva te Maksimir koji je pogodak vrijedan tri boda postigao u 90. minuti preko Glavinića, koji je u igru ušao u 78. minuti.

Vrbovec je osvojio bod odigravši 1:1 u gostima kod HAŠK-a. Surjan je klub s Pešćenice doveo u vodstvo, a bod Vrbovčanima osigurao je Domagoj Colarić odmah na početku nastavka.

Kolo će sutra zatvoriti Trnje-Kurilovec koji igraju od 11 sati, dok se u 16,30 sastaju Bistra-Karlovac 1919.