Zelina i Mladost prvaci Hrvatske u hokeju na travi

108122374_3709114135806405_6899748865002191805_o Hokej klub Zelina

Momčad Zeline i ekipa zagrebačke Mladosti novi su prvaci u muškoj i ženskoj seniorskoj konkurenciji u hokeju na travi, koji je jedan od rijetkih sportova u Hrvatskoj čije je prvenstvo dovršeno u punom formatu. Sve utakmice doigravanja za prvake Hrvatske odigrane su za vikend u Svetom Ivanu Zelini.

Hokejaši Zeline su u polufinalu nadigrali Concordiju 1906 s 5-3, a Trešnjevka je bila bolja od Mladosti s 3-2. U nedjeljnom programu Mladost je s 4-1 svladala Concordiju u utakmici za 3. mjesto, dok je u finalu Zelina s 3-0 bila bolja od Trešnjevke.

U konkurenciji hokejašica Mladost je u polufinalu bila bolja od Zrinjevca s 3-0, a Zelina je s čak 12-0 nadigrala Jedinstvo. Zrinjevac je osvojio treće mjesto pobijedivši Jedinstvo s 5-0, a Mladost je u finalu nadigrala Zelinu s 3-0.