Vinogradar u četvrtfinalu Kupa Hrvatske

DSC_7344

Nogometaši Vinogradara ostvarili su očekivani plasman među osam najboljih klubova u Kupu Hrvatske nakon današnje pobjede nad momčadi Jadrana iz Ploča. Susret odigran u Mladini domaći su igrači u svoju korist riješili s 4:2. Kvaliteta je neosporno bila na strani domaće momčadi, koja je to trebala pokazati i na terenu, što su izabranici trenera Stjepana Gomerca na kraju i učinili.

Dobar početak domaća je momčad naplatila s dva rana zgoditka. Najprije je Filip Šćrbec u 14. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, a samo četiri minute kasnije Igor Prijić je podebljao vodstvo. I kada se očekivao daljnja opsada gostujućeg gola, domaći igrači kao da su stali. Obilo im se to o glavu u posljednjim trenucima prvog dijela kada gosti preko Dine Primorca koji je bio precizan s jedanaest metara smanjuju rezultat.

Taj pogodak igračima Jadrana koji su imali podršku šezdesetak najvjernijih navijača dao je vjetar, te su u nastavak susreta krenuli odlučnije, ali bez konkretnog učinka. Sve njihove nade u samo jednoj minuti srušili su Igor Prijić pogotkom s bijele točke, te Marko Bjelanović.

Do kraja susreta, fer i korektni gosti uspjeli su preko Mihovila Šutala koji je bio siguran realizator najstrože kazne doći do još jednog zgoditka na veliku radost navijača, koji su ih velikim pljeskom ispratili s terena. Na isti način domaći su simpatizeri pozdravili svoje ljubimce koji će s velikim nestrpljenjem čekati utorak i ždrijeb.

Što smo snimili na današnjoj utakmici pogledajte u našoj FOTOGALERIJI.

OSMINA FINALA KUPA HRVATSKE
NK VINOGRADAR – NK JADRAN LP 4:2 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Šćrbec (14), 2:0 Prijić (18), 2:1 Primorac (42- 11m), 3:1 Prijić (59- 11m), 4:1 Bjelanović (60), 4:2 Šutalo (86- 11m)
NK VINOGRADAR: Bašić, Grdenić, Povrženić (od 66. Čakarun), Bagarić, Ivkovčić, Bjelanović, Prijić, Šćrbec (od 73. Štulec), Ottochian, Dučkić, Džida (od 56. Topić). TRENER: Stjepan Gomerac
NK JADRAN LP: Batinović, Turudić (od 79. Pijević), Barbir, Kalfić, Primorac (od 73. Maleta), Šuto, Mark. Musulin, Herceg, Mart. Musulin, Nikolac (od 83. Šunjić), Šutalo. TRENER: Goran Proleta