250143441_906389796675890_3325404125110129240_n

Po dosta hladnom i maglovitom vremenu nogometaši Dugog Sela pružili su još jednu dobru utakmicu i upisali nova tri boda. Na Gradskom stadionu je s 2:0 svladana Trešnjevka.

Dugoselci su do pobjede stigli u drugih 45. minuta, u kojima su u dva navrata matirali gostujućeg vratara Kranjeca. Za 1:0 pobrinuo se Luka Grgić u 47. minuti, da bi pobjedu domaćeg sastava potvrdio Maks Slunjski u 76.

Dugo Selo je tako zadržalo priključak sa Zagorcem, koji je na ime bolje gol razlike na prvom mjestu s 30 bodova koliko ima i sastav trenera Ivana Božića, koji za neuspjeh ne zna od 11. rujna i domaćeg poraza od Trnja. Od tada pa do danas Dugoselci su nanizali 9 utakmica bez poraza zabilježivši pri tome 7 pobjeda i dva remija, a taj sjajan niz pokušat će nastaviti i idućeg vikenda, kada ih očekuje susjedski derbi s Vrbovcem.