Drama u finalu

VIDEO/FOTO: Dubravci slave; juniorima Dubrave Kup

Sezonu su Dubravci okrunili na najbolji mogući način, jer uz naslov pobjednika u Kupu, igrači trenera Stjepana Babića osvojili su i prvenstvo
352224691_278766317877082_4178626644900961538_n

Juniori Dubrave pobjednici su ovogodišnjeg Kupa NS Vrbovec. Radosti njihovih navijača Drink united, koji su u velikom broju pohodili Gradski stadion u Vrbovcu nije bilo kraja.

Do naslova najboljih Dubravci su došli u uzbudljivom i neizvjesnom finalu gdje su u lutriji jedanaesteraca svladali vršnjake Vrbovca, nakon što je susret u regularnom vremenu završio 1:1. Dubrava je povela golom Novosela u 77. minuti, da bi Huzjak pet minuta prije kraja izjednačio rezultat i odveo utakmicu u lutriju jedanaesteraca, gdje su više mirnoće i koncentracije imali Dubravci, koji će tako sezonu okruniti na najbolji mogući način, jer uz naslov pobjednika u Kupu, igrači trenera Stjepana Babića osvojili su i prvenstvo.

-Iskrene čestitke mladići, bravo treneru, nastavite tako! Bravo i za navijačku skupinu na vrhunskom bodrenju- poručio je ponosni načelnik Tomislav Okroša.