Vaterpolisti Mladosti slavili u prvoj utakmici polufinala

Mladost je na otvorenom bazenu Mladosti uz Savu bila bolja od Jadrana s 13-12
Zagreb: Mladost i Jadran u sastali se u polufinalu Prvenstva Hrvatske Sanjin Strukić/PIXSELL

Vaterpolisti dubrovačkog Jug AO i zagrebačke Mladosti ostvarili su pobjede u prvim susretima polufinala prvenstva Hrvatske.

Dubrovčani su na bazenu Gruž pobijedili Solaris sa 17-6, dok je Mladost na otvorenom bazenu Mladosti uz Savu bila bolja od Jadrana s 13-12. “Žapci” su poveli 4-0, a na početku posljednje četvrtine imali su i pet golova viška (10-5), ali su na konca jedva izborili pobjedu. Jadran je zadnju četvrtinu dobio sa 7-3 ugrozivši sigurno slavlje zagrebačkog sastava.

Mladost su do pobjede predvodili Ćuk s četiri, Harkov s tri, te Miloš i Bukić s po dva gola, dok su kod gostiju najefikasniji bili Šetka s četiri i Krapić s tri gola.