Uvjerljiva pobjeda dugoselskih rukometašica u Virovitici

Rukometašice Dugog Sela '55 na gostovanju Virovitici, kod posljednjeplasirane 1234 Virovitice slavile su s uvjerljivih 32:12
188642749_436939517523205_6924891058030173998_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

Rukometašice Dugog Sela ’55 na gostovanju Virovitici, kod posljednjeplasirane 1234 Virovitice slavile su s uvjerljivih 32:12.

Od prve minute susreta bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj je već nakon prvih 30. minuta igre bilo +10 za dugoselski sastav, koji je do kraja susreta udvostručio prednost za najuvjerljiviju ovosezonsku pobjedu.

U redovima Dugog Sela ’55 najefikasnija je bila Josipa Bebek sa 6 postignutih pogodaka, dok su po pet pridodale Katja Vuković, Nina Vurnek i Valentina Čamber, a valja istaknuti i vratarski tandem Budić-Novosel koji je sveukupno imao 21 obranu.

Ovom pobjedom, jedanaestom ove sezone, Dugoselke su trenutno na šestom mjestu s 23 osvojena boda, a priliku za novo osvajanje bodova imaju u srijedu, 26. svibnja kada u Dugo Selo dolazi ekipa Koke, koja je za jedno mjesto bolje rangirana od njih.