USPAVANKA NA MAKSIMIRU: Dinamo i Osijek bez pogodaka

Dinamo i Osijek sastali se u 31. kolu HT Prve lige Igor Kralj/PIXSELL

U zadnjoj utakmici 31. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i Osijeka odigrali bez golova, 0-0.

Dinamo je naslov osigurao u prošlom kolu, a Osječani su tražili bodove u borbi za drugo mjesto. No, dvoboj pred 1700 gledatelja na Maksimiru ponudio je beskrvnu uspavanku, u kojoj su Osječani bili agresivniji i bliži pobjedi.

U prvom poluvremenu Dinamo nije uputio udarac u okvir gola, a Osijek je imao dobru šansu već u 8. minuti kada je udarac Talysa obranio Livaković.

U 64. minuti branič gostiju Škorić je iz blizine pucao iznad vrata, a dvije minute prije kraja novi i stari prvak je konačno uputio udarac u okvir, no šut Kulenovića obranio je Ivušić.