Trica Vatrogasca kod Meštrice

U lokalnom derbiju turopoljskih klubova, Vatrogasac je bez većih poteškoća prošao gostovanjem u Gornjoj Lomnici kod Meštrice, koju su igrači trenera Gorana Smolčića porazili s 3:0
kob 2

U lokalnom derbiju turopoljskih klubova, Vatrogasac je bez većih poteškoća prošao gostovanjem u Gornjoj Lomnici kod Meštrice, koju su igrači trenera Gorana Smolčića porazili s 3:0. Uz dvostrukog strijelca Ivana Matanovića, sjajnu predstavu imao je i vratar Matija Caput, koji je obranio i kazneni udarac najiskusnijem domaćem igraču Mariju Skorinu.

Vatrogasac je vodstvo imao od 21. minute kada je Matanović postigao prvi od svoja dva zgoditka. Konačna odluka o pobjedniku pala je u posljednjih pet minuta u kojima su Matanović i Krstanović matirali domaćeg vratara za na kraju uvjerljivih 3:0 za sastav iz Kobilića.