Stroj teško ozlijedio radnika, nalazi se na bolničkom liječenju
Zagrebačka policija izvijestila je o ozljedi na radu, koja se dogodila u utora, 23. lipnja oko 7 sati u proizvodnom pogonu dioničkog društva, na području Maksimira.
Kako navodi policija do ozljede je došlo prilikom popravljanja stroja, gdje je 20-godišnji zaposlenik ozlijedio ruku.
Liječnička pomoć pružena mu je u Kliničkoj bolnici Dubrava gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđen.