Square bolji od Futsal Dinama

Dubrovčani su slavili s 3:1
futsal dinamo Goran Stanzl/PIXSELL

Dubrovački Square pobijedio je Futsal Dinamo 3-1, na domaćem terenu, u prvom četvrtfinalnom susretu doigravanja Prve HMNL.

Bila je to vrlo tvrda i borbena utakmica u kojoj se tijekom prvog poluvremena nisu tresle mreže. Poveo je Square u 30. minuti golom Kuraje, ali je vrlo brzo stvari na početak vratio Mudronja golom za 1-1. U 33. minuti dubrovački je sastav došao do nove prednosti, a strijelac za 2-1 je bio Hrkać, dok je sve zaključeno golom Perovića u posljednjim trenucima dvoboja.

Druge četvrtfinalne utakmice igraju se u petak i subotu. U petak se sastaju Novo Vrijeme i šibenska Crnica, dok će u subotu igrati Vrgorac – Olmissum, Universitas Split – Futsal Pula i Futsal Dinamo – Square.

Prednost od 1-0 imaju Novo Vrijeme, Olmissum, Futsal Pula i Square. Polufinale će izboriti momčad koja prva ostvari dvije pobjede.