Slovenska momčad KMN Meteorplast Ljutomer najbolja kod veterana

Slovenska momčad KMN Meteorplast Ljutomer u finalu je boljim izvođenjem udaraca sa sedam metara svladala Senjak Hotele
Zagreb: Finale veterana na malonogometnom turniru Kutija šibica, Kitarović uručio pehar

Baš kao i seniorsko finale, i završna veteranska utakmica između slovenskog KMN Meteorplast Ljutomera i Senjak Hotela odlučena je nakon udaraca sa sedam metara. U regularnom vremenu rezultat je bio 1:1.

KMN Meteorplast Ljutomer poveo je u drugoj minuti preko Rade Rusmira, dok je šest minuta kasnije konačnih 1:1 postavio Milivoj Simeunović. Pobjednički pogodak sa sedam metara za slovenski sastav postigao je bivši igrač Dinama Zoran Pavlović.

Najboljim igračem proglašen je Rade Rusmir iz KMN Meteorplast Ljutomera, a iz iste ekipe je i najbolji golman Edis Kukavica, dok je prvi strijelac veteranskog turnira s osam postignutih zgoditaka bio Dalibor Poldrugač iz momčadi Sava Sport Kick it like Niki.