Slavlje rugvičkih rukometaša kod Zagorice

U prvom ovogodišnjem susretu rukometaši Rugvice upisali su pobjedu u Velikoj Gorici
84514314_2459300284386571_6254776240557785088_o

Nakon kratke novogodišnje stanke rukometaši Rugvice nastavak sezone započeli su gostovanjem u Velikoj Gorici kod momčadi Zagorice. U čvrstom susretu s čak 24 minute isključenja, Rugvičani su slavili s 34:27.

Od samog početka Rugvica je držala svoj ritam i održavala prednost, koju domaćini usprkos velikoj borbenosti nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti, tako da su rugvički rukometaši nakon prvih pola sata igre imali vodstvo od 19:13. U drugom poluvremenu ista slika, u kojoj iskusna ekipa Rugvice mirno privodi utakmicu kraju te upisuju prva dva boda u 2020. godini.

Najbolji strijelci Rugvice bili su Nikola Ivanković i Matija Vrbić sa 6 golova, dok je kod domaćina Josip Nedić zabio 9.