Slaven Belupu puni plijen kod Hrvatskog dragovoljca

Slaven Belupo stvorio +6 u odnosu na Hrvatski dragovoljac
Zagreb: Hrvatski Dragovoljac i Slaven Belupo igraju 16. kolo Prve HNL Igor Soban/PIXSELL

U prvoj utakmici 16. kola Prve HNL nogometaši Slaven Belupa su kao gosti u Zagrebu svladali Hrvatski dragovoljac s 2-1.

Slaven Belupo je poveo već u 3. minuti pogotkom Antonija Boseca, a Ivan Krstanović je u 10. minuti realizirao kazneni udarac za prednost gostiju od 2-0. Hrvatski dragovoljac je smanjio zaostatak u 73. minuti, kad je s bijele točke precizan bio Valentino Majstorović.

Na nesreću domaće momčadi, do kraja utakmice nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti vratara Koprivničana Ivana Čovića pa je Slaven Belupo s punim plijenom otišao iz Kranjčevićeve i stvorio zalihu od šest bodova u odnosu na Hrvatski dragovoljac u borbi za opstanak u prvoligaškom društvu.