Slaven Belupo nakon jedanaesteraca u četvrtfinalu

Ključni trenutak dogodio se kada je Čović obranio udarac Batarelu
Šibenik i Slaven Belupo igraju osminu finala Hrvatskog kupa Dusko Jaramaz/PIXSELL

U jedinom prvoligaškom ogledu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa Slaven Belupo je na Šubićevcu pobijedio Šibenik nakon izvođenja jedanaesteraca.

Tijekom 120 minuta igre također su jedino postignuti pogoci s bijele točke. Gosti su poveli u 68. minuti preko Krstanovića, dok je za domaćina izjednačio Ćurić u 92. minuti. Kasnije su, pak, više spretnosti u izvođenju jedanaesteraca pokazali gosti, koji su realizirali svih pet udaraca s bijele točke te su prošli u četvrtfinale s ukupnih 6-4.

S 11 metara za Slaven Belupo pogađali su Krstanović, Bogojević, Laušić, Goda i Marina, dok se ključni trenutak dogodio kada je Čović obranio udarac domaćem igraču Batarelu.