Sjajna večer Hrvata u Serie A: Hat-trick Rebića, strijelci i Brozović i Pašalić

Susret Hrvatske i Mađarske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo Igor Soban/PIXSELL

Hrvatski nogometaši Ante Rebić, Marcelo Brozović i Mario Pašalić imali su sjajnu večer u dvobojima 36. kola talijanskog prvenstva upisavši se među strijelce u pobjedama Milana, Intera i Atalante.

Jedan od junaka večeri bio je Ante Rebić koji je u gostujućoj pobjedi Milana protiv Torina 7-0 zabio tri gola i to u razmaku od svega 12 minuta.

Novi prvak Inter je na San Siru pobijedio Romu s 3-1, a Nerazzurri su poveli u 11. minuti preko Marcela Brozovića koji je počeo i završio akciju za gol. Brozoviću je to bio drugi gol ove sezone i prvi nakon onog koji je postigao 31. listopada prošle godine u remiju protiv Parme.

Atalanta se vratila na drugu poziciju pobjedom protiv Beneventa s 2-0. Golove za momčadi iz Bergama zabili su Luis Muriel u 22. i Mario Pašalić u 67. minuti kojem je to bio peti gol ove sezone. Pašalić je ušao u igru u 59. minuti, a osam minuta kasnije upisao se među strijelce.