Šesta uzastopna pobjeda Dugog Sela

Nogometaši Dugog Sela i današnjem susretu 11. kola 3. HNL- Zapad bili su uspješni. Na gostovanju u Gajnicama kod Ponikva Dugo Selo je slavilo s 1:0 zgoditkom Tina Salatovića. Šesta je to uzastopna pobjeda Dugog Sela kojom su učvrstili svoju poziciju pri vrhu trećeligaškog poretka.

S minimalnih 1:0 u gostima je slavio i HAŠK, koji je bio uspješan u Vrbovcu, gdje je domaćinu presudio Filip Dianežević. Uspješan gost bilo je i Špansko, koje je u Krapini kod Zagorca upisalo pobjedu od 3:2. Malo je nedostajalo da tri boda s gostovanja donese i Dubrava Tim kabel koja je gostovala na Krimeji kod Orijenta 1919. Dubravaši su poveli u 45. minuti preko Borne Martona, dok je konačnih 1:1 postavio David Andrić u 86. minuti. Uspješan domaćin bio je Krk koji je s 3:0 porazio Novigrad, te Maksimir koji je s 3:1 porazio Jarun.

Sutra se od 15 sati u Mladini sastaju Vinogradar i Opatija, u ponedjeljak igraju Zagreb-Trnje, dok se susret između Jadrana i Kurilovca u Poreču igra tek 31. listopada.