15. prvenstvena pobjeda

Rukometašice Dugog Sela ’55 uzvratile Koki za poraz u Kupu, Josipa Bebek i Bernarda Čalušić naštimale nišanske sprave

Pobjedom su Dugoselke ostali u utrci za trećim mjestom
344891806_1271925083702314_8798704230013694427_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

U najzanimljivijem susretu 24. kola Prve lige, rukometašice Dugog Sela ’55 pobijedile su Koku, čime su ostale u utrci za treće mjesto. Dugoselke su susret u svoju korist riješile rezultatom 33:28, čime su došle do petnaeste ovosezonske pobjede.

Domaće rukometašice dobro su otvorile susret i povele s 5:2, no od 10. do 23. minute gošće iz Varaždina rade seriju 9:3 i semafor je pokazivao 8:11. Ipak, u završnici prvoga dijela igračice Dugog Sela uspijevaju opet posložiti svoje redove i na kraju na predah odnijeti jedan pogodak viška (14:13).

Nakon plus tri (18:15), Koka je u 45. minuti povela (24:25), ali, onda slijedi pravi mali „uragan“ domaćih rukometašica koje uspijevaju povezati šest pogodaka zaredom i riješiti pitanje pobjednika. Na kraju je završilo s +5, 33:28.

Facebook ŽRK Dugo Selo ’55

-Zaslužena pobjeda protiv ekipe Koke koja je odigrala kvalitetnu utakmicu. Rezultat je dosta dugo bio dosta neizvjestan, naročito u prvom dijelu gdje smo dosta loše odradili neke obrambene segmente i u napadu promašili dosta čistih situacija. Međutim u nastavku je kvaliteta prevladala i na kraju smo zasluženo došli do nova dva boda- kazao je nakon susreta trener domaćih rukometašica Nenad Plašić.

Po sedam pogodaka za Dugo Selo ’55 postigle su Josipa Bebek i Bernarda Čalušić, dok gostujućem sastavu nije pomoglo ni 14 obrana Sare Šopar, kao ni osam pogodaka Martine Krajpl.