Slavlje na posljednjem gostovanju

Rukometašice Dugog Sela ’55 u završnici do minimalne pobjede u Splitu

Dugoselke su slavile s 30:29, a 11 pogodaka u pobjedu je ugradila Josipa Bebek
345661875_256023806965752_5548913640837369616_n

S posljednjeg ovogodišnjeg gostovanja rukometašice Dugog Sela ’55 vratile su se slavljenički. U Splitu kod ekipe ŽARK Splita slavile su s 30:29 upisavši 16-tu ovosezonsku pobjedu.

Prvi dio Dugoselke su imale rezultatsku prednost, koja je prilikom odlaska na odmor iznosila +1 (16:17), da bi serijom tehničkih grešaka na početku nastavka, igračice trenera Nenada Plašića omogućile Splićankama da u 38. minuti imaju dva gola prednosti (21:19). I u posljednjih sedam minuta domaće igračice su ušle s dva gola prednosti (28:26), no nisu izdržale do kraja, jer Dugoselke rade 4:1 seriju za konačnih 30:29.

Prvi strijelac dugoselskog sastava bila je Josipa Bebek s 11 zgoditaka iz 13 pokušaja, dok je vratarka Antonija Mamić imala 11 uspješni obrana. Kod ŽARK Splita prvo ime Ivka Kljaković Gašpić s devet postignutih golova.