Rukometašice Dugog Sela ’55 u nastavku preokrenule Trogiranke za treću pobjedu u nizu

Kod novih prvoligašica, ekipe Trogira 58, Dugoselke su slavile s 30:27 ostvarivši i treću ovosezonsku pobjedu u isto toliko odigranih susreta

ŽRK Dugo Selo '55

Prvo od dva uzastopna gostovanja rukometašice Dugog Sela ’55 riješile su na pravi način. Kod novih prvoligašica, ekipe Trogira 58, Dugoselke su slavile s 30:27 ostvarivši i treću ovosezonsku pobjedu u isto toliko odigranih susreta.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena, u kojem su nakon prvih trideset minuta u prednosti bile domaće rukometašice koje su imale dva pogotka prednosti (14:12). U drugom dijelu Dugoselke „love rezultat i boljom igrom od 46. do 58. minute rade seriju 11:3 za nedostižno vodstvo 30:24.

ŽRK Dugo Selo ’55

Napad Dugog Sela ’55 predvodile su Jelena Bebek s deset i Katja Vuković sa šest pogodaka, a još jednom raspoložena na vratima bila je Mara Budić s 15 obrana.

Već u subotu, na rasporedu je nova utakmica, ovoga puta u Čakovcu, kod ekipe Zrinskog.