Rukometašice Dugog Sela ’55 u nastavku preokrenule Trogiranke za treću pobjedu u nizu

Kod novih prvoligašica, ekipe Trogira 58, Dugoselke su slavile s 30:27 ostvarivši i treću ovosezonsku pobjedu u isto toliko odigranih susreta
243340734_535201007697055_8870749642726790342_n ŽRK Dugo Selo '55

Prvo od dva uzastopna gostovanja rukometašice Dugog Sela ’55 riješile su na pravi način. Kod novih prvoligašica, ekipe Trogira 58, Dugoselke su slavile s 30:27 ostvarivši i treću ovosezonsku pobjedu u isto toliko odigranih susreta.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena, u kojem su nakon prvih trideset minuta u prednosti bile domaće rukometašice koje su imale dva pogotka prednosti (14:12). U drugom dijelu Dugoselke „love rezultat i boljom igrom od 46. do 58. minute rade seriju 11:3 za nedostižno vodstvo 30:24.

ŽRK Dugo Selo ’55

Napad Dugog Sela ’55 predvodile su Jelena Bebek s deset i Katja Vuković sa šest pogodaka, a još jednom raspoložena na vratima bila je Mara Budić s 15 obrana.

Već u subotu, na rasporedu je nova utakmica, ovoga puta u Čakovcu, kod ekipe Zrinskog.