Povratak na pobjedničke staze

Rukometašice Dugog Sela ’55 na krilima sjajne Mare Plašić i Josipe Bebek slavile u susjedskom derbiju

Slijedi dvostruki program protiv Osijeka
417423891_1168518221031994_8521502647573748723_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

Rukometašice Dugog Sela ’55 pobjedom protiv Sesvete Agroproteinke vratile su se na pobjedničke staze. Susjedski derbi Dugoselke su u svoju korist riješile rezultatom 33:26, čime su došle do sedme ovosezonske pobjede.

Facebook ŽRK Dugo Selo ’55

Domaće igračice imale su vodstvo od prve do posljednje minute. Već u 13. semafor je pokazivao 9:4, da bi do odlaska na odmor gošće ipak smanjile na -2 (18:16). U nastavku susreta domaće igračice kontroliraju igru i stečeno vodstvo te u završnim minutama dolaze do konačnih +6.

Sjajne su u domaćim redovima bile kapetanica Mara Plašić koja je imala 17 obrana, dok je napadački dominirala Josipa Bebek koja je postigla 10 zgoditaka uz stopostotnu realizaciju. Veliku pomoć u napadačkom dijelu pružile su joj Anja Vida Lukšić sa sedam i Petra Dičak sa 6 pogodaka. Strijelce Sesveta predvodila je Lucija Krezo s devet pogodaka.

Pred igračicama trenera Nenada Plašića ovoga je tjedna dvostruki program u kojem ih u srijedu 14. veljače očekuje susret osmine finala Kupa Hrvatske protiv Osijeka, a isti suparnik ih čeka i u prvenstvenom ogledu u Osijeku.